آموزش مدیریت عالی قراردادها و مترور حرفه ای

آموزش متره و برآورد در مشهد|مترور حرفه ای با مدرک بین المللی قابل ترجمه

دوره جامع آموزش مدیریت عالی قراردادها و مترور حرفه ای شامل متره و برآورد، مبانی حقوقی فهرست بهاء، تهیه صورت وضعیت، راه و باند، امور پیمان و بررسی مناقصات همراه با آموزش نرم افزار تکسا در خانه عمران مشهد بصورت تخصصی با تدریس مدرس با تجربه و تحصیلات و فعال در بازار کار این حوزه به صورت کلاس حضوری برگزار می شود.


ویژگی های دوره جامع آموزش مدیریت عالی قراردادها و مترور حرفه ای خانه عمران

شرکت دوره متره و برآورد خانه عمران بصورت کاملا جامع و با تدریس کلیه سرفصل های وابسته به آموزش متره برگزار می شود.

در 3 جلسه پایانی دوره نرم افزار تکسا که یکی از قویترین نرم افزارهای متره در کشور هست تدریس میشود تا دانش پذیران بتوانند براحتی با نرم افزار کار کنند.


سرفصلهای دوره آموزشی متره و برآورد ، مبانی حقوقی فهرست بهاء و تهیه صورت وضعیت ابنیه و راه و باند

1- شرایط عمومی

2- شرایط خصوصی پیمان

3- دستور العمل نحوه پیشنهاد قیمت پیمانکاران

4- مقوله تجهیز کارگاه و مصالح پای کار

5- متره، برآورد و تهیه صورت وضعیت ها بر اساس فهرست بهاء

6- بررسی تقضیلی اصول یکم آیتم ها در تهیه صورت وضعیت

7- بررسی آنالیز بهاء فهارس بها در سازمان برنامه و بودجه

8- تنظیم و بررسی مناقصات

9- محاسبه پروژه تعدیل آماده بهاء و بخشنامه های مربوط

10- محاسبه لایحه تاخیرات مالی و متفرقه پروژه ها

11- محاسبه لایحه تغییر مقادیر پروژه ها

12- محاسبه آنالیز آیتم های جدید و قوانین محاسبه مقادیر و تعدیل معکوس

13- محاسبه و بررسی ضرایب بالا سری، طبقات و ارتفاع

14- آموزش نرم افزار تکسا


گواهینامه پایان دوره آموزش متره و برآورد خانه عمران

شرکت کنندگان عزیز در دوره آموزش متره و برآورد در پایان دوره میتوانند مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه رسمی متره سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت کنند.

گواهینامه فنی و حرفه ای یکی از معتبر ترین مدارک مهارت آموزی کشور است که زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر می شود.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران نماینده سازمان جهانی کار ILO ( International Labour Organization) است، گواهینامه صادره از این سازمان اعتبار بالایی دارد و با استفاده از آن شما می توانید در 187 کشور دنیار که اعضا سازمان جهانی کار هستند ، وارد بازار کار شوید .


قیمت دوره متره و برآورد

هزینه کلاس آموزش رویت خانه عمران مشهد با توجه به نوع دوره متره و برآورد که خصوصی یا عمومی هست متفاوت هست ، هزینه دوره ها با توجه به ساعات آموزش و کامل بودن سرفصل های دوره تعیین می شود.

برای مشاهده شهریه دوره های عمومی متره و برآورد اینجا کلیک کنید، این مبلغ شهریه دوره بدون احتساب تخفیفات هست. در خانه عمران مشهد برای دانشجویان عزیز و اعضای محترم سازمان نظام مهندسی تخفیفات ویژه 10% داریم که از قیمت مندرج در سایت کسر می گردد، همچنین در مناسبتهای مختلف تخفیفات برای دوره های آموزشی اعلام می شود که می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی خانه عمران شریف ( تلگرام و اینستاگرام) از تخفیفات مطلع شده و  با تخفیفات دوره های آموزشی خانه عمران را ثبت نام کنید.


       متره و برآورد چیست؟         

به فرایند محاسبه و اندازه گیری مقادیر مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه عملیاتی یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه ساختمانی اجرا شده متره می گویند.
معمولا این محاسبات (متره) در یک سری جدول های خاص که جدول صورت وضعیت نام دارند انجام می شود. در محاسبات متره مواردی مانند مقدار مصالح مورد نیاز ، تعداد کارگران پروژه ، مدت‌زمان اجرا لازم جهت اجرای پروژه، حمل‌ونقل و ماشین‌آلات، بر اساس نقشه‌هایی که معماران تهیه می‌کند، لحاظ می‌شود.

به محاسبه و تعیین مقدار بودجه ای که برای اجرای مراحل مختلف یک پروژه نیاز هست برآورد گفته می شود که با استفاده از یکسری محاسبات اعداد و قیمت ها بدست می آید، معمولا برای قیمت ها از دفترچه فهرست بها یا قیمت های استعلامی از بازار استفاده می شود.

به فردی که محاسبات متره و برآورد پروژه را انجام میدهد مترور می گویند .