ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

شروع ثبت نام آزمون كارشناسان رسمی دادگستری سال 1402

  • 1402/08/04
  • 0
  • 128
  • نوشته مدیر

ثبت نام آزمون كارشناسان رسمی دادگستری سال 1402( شورایعالی كارشناسان رسمی دادگستری ) شروع شد

به گزارش روابط عمومی شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، رئیس شورا در گفتگوی اختصاصی بیان نمود: از آنجائیکه که کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های مختلف از بازوان اجرایی و علمی برای قضات کشور محسوب می شوند و در قضاوت و داوری ها نظرات کارشناسی، نقش بسزایی در صدور احکام و رای نهایی در تصمیم گیریهای درست و قاطع دارند لذا قوه قضائیه همواره به دنبال جذب کارشناسان مجرب و خبره در رشته های مختلف بوده است.

محمد حسین دادخواه در ادامه افزود : از طرفی هر ساله تعداد زیادی از هموطنانمان از سراسر کشور متقاضی دریافت پروانه کارشناسی هستند و در مورد زمان برگزاری آزمون و نحوه حضور و شرایط آن پرسش های فراوانی می شود.

محمد حسین دادخواه در ادامه خاطر نشان کرد این شورا در راستای عدالت محوری و گزینش افراد خبره و مجرب در ۷۶ رشته مورد نیاز دادگستری کشور و سایر مراجع و با همکاری و هماهنگی های انجام شده با سازمان سنجش کشور ثبت نام این آزمون را از اول آبان ماه سال جاری که مصادف با روز کارشناس است آغاز و متقاضیان تا هفتم آبان ماه فرصت دارند تا از طریق سایت سازمان سنجش و اموزش کشور به آدرس: Sanjesh.org نسبت به ثبت نام آزمون اقدام نمایند.

رئیس شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی متقاضیان گفت : طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با سازمان سنجش و آموزش کشور زمان برگزاری این آزمون پانزدهم دیماه سال جاری می باشد.

* ثبت‌نام آزمون سال ۱۴۰۲ از روز دوشنبه اول آبان، مصادف با روز کارشناس تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ به مدت یک هفته از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

🔹 زمان ثبت نام از دوشنبه 1402/08/01 لغايت تا  دوشنبه 1402/08/14 مي باشد

🔹زمان برگزاري آزمون : زمان برگزاری  جمعه 1402/10/15 است

لینک مستقیم ثبت نام آزمون ۱۴۰۲ کارشناسان رسمی دادگستری در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور – برای ورود کلیک کنید.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون كارشناسان رسمی دادگستری سال 1402( شورایعالی كارشناسان رسمی دادگستری )
 


ثبت نام آزمون كارشناسان رسمی دادگستری,كارشناسان رسمی دادگستری,خانه عمران,دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی
نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0