• ثبت نام در دوره: آموزش نرم افزار 3DS MAX و پلاگین V- Ray (روزهای فرد)
  • شهریه دوره: 75,000,000 ریال
  • تخفیف : 0 ریال
  • شهریه قابل پرداخت جهت رزرو: 40,000,000 ریال
شرایط و ضوابط ثبت نام
« آییـن نامه ثبت‌نام و شرکت در کلاس ها »

این قرارداد بر اساس ماده 2 قانون کارآموزی و مفاد فصل هشتم دستورالعمل های اجرایی آیین نامه نحوه اداره آموزشگاه ها و با توجه به آگاه بودن متقاضی از نرخ مصوب شهریه آموزشگاه های آزاد بین موسس/ نماینده موسسه خانه عمران شریف و متقاضی با مشخصات ثبت شده در سایت منعقد می گردد:

1- دارا بودن شئونات اسلامي و شخصيت اجتماعي متناسب با يك محفل علمي در بين داوطلبان محترم، امري بديهي است، با اينحال يادآوري گردد.
2- جهت حفظ نظم، پس از حضور استاد در کلاس از ورود داوطلبان در کلاس ممانعت به عمل خواهد آمد.
3- حضور همراه به هر عنوان در کلاس ممنوع است.
4- در صورت لزوم موسسه مي    تواند دوره را ديرتر از تاريخ اعلام شده شروع نمايد و مبناي شروع دوره، تشكيل يك جلسه كلاس در يكي از دروس مي‌باشد.
5- در صورتيكه دوره آموزشی به حد نصاب لازم نرسد، موسسه ملزم است كه در اسرع وقت عدم تشكيل كلاس را به اطلاع ثبت نام شدگان رسانده و در صورت تمايل فراگیر به لغو دوره، مبلغ ثبت نام به صورت كامل به همراه ديگر مدارك عودت می‌شود.
6- کليه کلاسها در روز و ساعت اعلام شده تشکيل مي    گردد و در صورت هرگونه تغيير احتمالي، موسسه داوطلبان را مطلع خواهد نمود.
*تبصره1: در صورت نياز به تشکيل کلاس هاي فوق العاده و يا جبراني ، موسسه در تعيين روز و ساعت بر اساس شرايط استاد درس مربوطه، کاملا مختار خواهد بود.
*تبصره 2: در تمامی دوره های آموزشی، بعد از ثبت نام و تعیین برنامه کلاسی امکان لغو و جابجایی دوره امکان پذیر نمی‌باشد.

7- فراگیر موظف به حضور مرتب در کلاس ها طبق برنامه تعیین شده از سوی آموزش می باشد، غیبت غیرمجاز موجب عدم صدور گواهینامه پایان دوره خواهد شد.
8- صدور گواهینامه پایان دوره و آزمون مجدد مربوط به دوره، نیاز به پرداخت شهریه تعیین شده از سوی موسسه می‌باشد.
9- موسسه می‌تواند از حضور در کلاس داوطلبانی که مراحل ثبت نام و تسویه حساب دوره را حداکثر تا 7 روز بعد از شروع دوره تکمیل ننموده اند، جلوگیری نماید و در صورت تمدید این امر تا 10 روز بعد از تاریخ شروع دوره، دوره را لغو نموده و هیچ مبلغی به ایشان مسترد نمی گردد.
10- در صورتی که داوطلب در کلاسی بجزء دروسی که ثبت نام کرده است، شرکت نماید، موسسه دوره آموزشی داوطلب خاطی را لغو کرده و هیچگونه مبلغی به وی عودت نمی‌شود.
11- انصراف از دروس به هر دليل اعم از بيماري، خدمت سربازي ، مشکلات شغلي ، عدم توانايي درس خواندن ، انتقال و ماموريتهاي اداري، مسافرتهاي داخلي و خارجي ، مشکلات خانوادگي، مشکلات مالي و ... براي تمامي ثبت نام کنندگان طبق جدول زیر امکان پذیر خواهد بود:

زمان انصراف میزان استرداد شهریه
قبل از اطلاع رسانی جهت شروع دوره ­­­­کل شهریه
همزمان با تشکیل کلاس و عدم شرکت درکلاس هیچ مبلغی مسترد نمی گردد
پس از تشکیل کلاس هیچ مبلغی مسترد نمی گردد

 

12- موسسه در اعلام اسامي پذيرفته شدگان آزمون در روزنامه و آمارهاي موسسه مختار است و نيازي به هماهنگي و اطلاع بعدي به فراگیر نميباشد.
13- شهريه گرفته شده فقط بابت تشكيل كلاس است ، هزينه تكثير جزوات و كتاب‌هاي ارائه شده در دوره از متقاضی دريافت ميشود.

* تذکر مهم :
متقاضیان محترم جهت معرفی به آزمون و صدور گواهینامه ، تا پایان اتمام دوره خود ملزم به تحویل مدارک و پیگیری از موسسه می باشند.
اينجانب ¬¬....................................................... با مطالعه كامل و درك مفاد 13 گانه آيين    نامه فوق، ضمن رضايت و قبول شرايط و رعايت و التزام عملي به مقررات داخلي موسسه، تقاضاي ثبت    نام  و شركت در دوره    هاي مشخص شده در برگه ثبت‌نام را دارم.        
                                                                                                                     امضا داوطلب                               /       /    14

 


    
   

قبلا ثبت نام کرده ام