ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

اعلام نتیجه آزمون نظام مهندسی اسفند ۱۴۰۲

  • 1403/02/12
  • 0
  • 624
  • نوشته مدیر

نتایج آزمون های نظام مهندسی ساختمان-ورود به حرفه مهندسین اسفند ۱۴۰۲ اعلام شد.

شرکت کنندگان عزیز در آزمونهای ورود به حرفه نظام مهندسی ۱۷ و ۱۸ اسفند 1402 می توانند از روز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403با مراجعه به وب سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به آدرس inbr.ir ، پس از مطالعه دستور العمل اعلام نتایج و اطلاع از جزئیات آن نسبت به دریافت کارنامه آزمون خود اقدام نمایند.

🔗

  مشاهده نتیجه آزمون های نظام مهندسی مهر ۱۴۰۲  

-طبق اطلاعیه دفتر مقررات ملی : نتایج آزمونهای نظام مهندسی ساختمان (ورود به حرفه) پس از بررسی کامل تمامی درخواست های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت کنندگان و کنترل هاي مکرر توسط کمیته های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آن در کلید سوالات به دست آمده و قطعی است ولی چنانچه داوطلبین عزیز پس از بررسی پاسخ نامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و ارائه شده است مورد تناقضی را مشاهده نماید، میتواند درخواست بررسی مجدد پاسخ نامه را با ذکر مشخصات فردی از تاریخ 12 اردیبهشت تا تاریخ 16 اردیبهشت ماه از طريق سامانه دفتر مقررات ملی به آدرس INBR.IR برای شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نماید.

با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده به درخواستهايي که بعد از تاریخ اعلام شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت بررسی درخواستها و وارد بودن ،اعتراضات نتیجه آن در پاسخنامه اعمال و نتیجه به دست آمده مجدداً در کارنامه داوطلب اعمال می گردد.

- طبق اطلاعیه نتایج آزمون رشته معماری(طراحی) اسفند ۱۴۰۲ در خرداد ماه سال 1403 اعلام می‌گردد.

ضمناً به اطلاع کلیه متقاضیان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی مي‌رساند، نوبت بعدی از مجموعه آزمون‌های مذکور در کلیه رشته‌ها و صلاحیت‌ها در تیرماه سال 1403 برگزار خواهد شد. زمان ثبت‌نام و تاریخ دقیق برگزاری آزمون‌ها‌ متعاقباً از طریق  سامانه دفتر مقررات ملی و شبکه های اجتماعی خانه عمران شریف اطلاع‌رسانی خواهد شد.

⬇️ دانلود دستورالعمل نحوه ی اعلام نتایج مجموعه آزمونهاي نظام مهندسی ساختمان مهر 1402

 

🔗 لینک ثبت اعتراض به پاسخ نامه آزمون ورود به حرفه مهر 1402

 

🔗 لینک خبر در سایت دفتر مقررات ملی

 


نتایج آزمون نظام مهندسی,نتایج آزمون ورود به حرفه,نتایج آزمون پایه 3,خانه عمران شریف,دفتر مقررات ملی
نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0