ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

ثبت‌نام آزمون معماری - طراحی

  • 1402/11/17
  • 0
  • 180
  • نوشته مدیر

اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان

رشته معماری(طراحی) اسفندماه ۱۴۰۲

طبق متن اطلاعیه دفتر مقررات ملی ساختمان: به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مي‌رساند، آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته معماری(طراحی) به‌طور هماهنگ و همزمان به شرح زیر ثبت نام و برگزار می‌شود:

📌 ثبت‌نام آزمون‌ ورود به حرفه رشته معماری-طراحی از روز دوشنبه 16 بهمن شروع 1402 تا روز جمعه 20 بهمن ماه  1402 ادامه دارد.

تمدید ثبت نام :  با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته معماری(طراحی) به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون اسفندماه سال ۱۴۰۲ تا پایان روز یکشنبه 22 بهمن ماه  1402 تمدید گردید .

📌 برگزاری آزمون ورود به حرفه - نظام مهندسی  رشته معماری - (طراحی) روز جمعه ۱۸ اسفند‌ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود.

نحوه ثبت نام آزمون‌ ورود به حرفه رشته معماری-طراحی

کلیه متقاضیان عزیز دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی رشته طراحی معماری می‌توانند با مراجعه تدریجی به سایت دفتر مقررات ملی به آدرس inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

لینک ثبت نام آزمون معماری طراحی – اسفند ماه 1402

ضروری است متقاضیان محترم قبل از ثبت‌نام در سامانه آزمون های نظام مهندسی ، فایل راهنما و دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از موارد مندرج در آن مطلع باشند.

دانلود فایل راهنماي ثبت نام آزمون معماری طراحی – اسفند ۱۴۰۲

تذکر مهم: با توجه به فرصت محدود باقیمانده تا زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی اسفند 1402 و ضرورت انجام برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری آزمون، فرصت تعیین شده برای ثبت نام آزمون مطابق بازه زمانی ذکر شده در بالا بوده و به هیچ عنوان زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد بنابراین ضروریست داوطلبین عزیز در اسرع وقت نسبت به ثبت نام آزمون از طریق سایت اقدام نمایند.  

نکته مهم : شرکت‌کنندگان آزمون آذرماه سال جاری که درخواست بازنگری به نتیجه آزمون خود (ثبت اعتراض)  ارسال نموده‌اند می‌توانند در آزمون اسفندماه 1402 نیز ثبت‌نام نمایند.

بدیهی است در صورت تغییر نتیجه آزمون مذکور و کسب حدنصاب قبولی در آزمون ورود به حرفه آذرماه 1402 ، هزینه ثبت‌نام آزمون اسفندماه 1402 در کیف پول این دسته از متقاضیان محترم ذخیره می شود و یا در صورت درخواست متقاضی محترم به حساب  ایشان برگشت داده خواهد شد.

همراهان عزیز مرکز آموزش مهندسین خانه عمران شریف :

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی  با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید :

05137676255 , 0513608900

 

 


آزمون‌های ورود به حرفه,رشته معماری-طراحی,آزمون ورود به حرفه - نظام مهندسی,سایت دفتر مقررات ملی,سامانه آزمون های نظام مهندسی,فایل راهنماي آزمون معماری طراحی,کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی,خانه عمران شریف
نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0