ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مهرماه

  • 1402/09/29
  • 0
  • 226
  • نوشته مدیر

نتایج آزمون های نظام مهندسی ساختمان-ورود به حرفه مهندسین ۲۰ و ۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

شرکت کنندگان عزیز در آزمونهای ورود به حرفه نظام مهندسی مهر 1402 میتوانند از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه 29 آذرماه 1402 با مراجعه به وب سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به آدرس inbr.ir ، پس از مطالعه دستور العمل اعلام نتایج و اطلاع از جزئیات آن نسبت به دریافت کارنامه آزمون خود اقدام نمایند.

🔗

  مشاهده نتیجه آزمون های نظام مهندسی مهر ۱۴۰۲  

-طبق اطلاعیه دفتر مقررات ملی : نتایج آزمونهای نظام مهندسی ساختمان (ورود به حرفه) پس از بررسی کامل تمامی درخواست های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت کنندگان و کنترل هاي مکرر توسط کمیته های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آن در کلید سوالات به دست آمده و قطعی است ولی چنانچه داوطلبین عزیز پس از بررسی پاسخ نامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و ارائه شده است مورد تناقضی را مشاهده نماید، میتواند درخواست بررسی مجدد پاسخ نامه را با ذکر مشخصات فردی از تاریخ 2 آذر ماه تا تاریخ 5 آذر ماه از طريق سامانه دفتر مقررات ملی به آدرس INBR.IR برای شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نماید. با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده به درخواستهايي که بعد از تاریخ اعلام شده ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. در صورت بررسی درخواستها و وارد بودن ،اعتراضات نتیجه آن در پاسخنامه اعمال و نتیجه به دست آمده مجدداً در کارنامه داوطلب اعمال می گردد.

⬇️ دانلود دستورالعمل نحوه ی اعلام نتایج مجموعه آزمونهاي نظام مهندسی ساختمان مهر 1402

 

مهم : ثبت اعتراض به پاسخنامه آزمون از تاریخ 2 آذر ماه در سامانه دفتر مقررات ملی فعال می شود

🔗 لینک ثبت اعتراض به پاسخ نامه آزمون ورود به حرفه مهر 1402

 

توجه بفرمایید که کارنامه شرکت کنندگان که بر روی وب سایت دفتر مقررات ملي و کنترل ساختمان قرار دارد صرفا بر مبنای بررسی پاسخنامه و برای اطلاع متقاضي است و تا زمان تأیید نهايي فرآيند آزمون از سوی ارکان نظارتي و انعکاس بر روی سامانه سپامك فاقد ارزش قانوني است و غیر قابل استناد مي باشد. بنابراین قبول شدگان محترم آزمون نظام مهندسی مهر ماه 1402 مي توانند از تاریخ 30 آذر ماه 1402 از طریق سامانه سپامك جهت بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

قبولي آزمون های ورود به حرفه نظام مهندسی برگزار شده در مهر 1402 با رعايت شرايط و ضوابط دستورالعمل مذكور و تأييد آن توسط اداره كل حداکثر به مدت 3 سال و تا تاريخ 21 مهر 1405 معتبر است  .

عزیزان پذیرفته شده در آزمون نظام مهندسی که شرایط اخذ پروانه اشتغال به کار را دارا مي باشند ابتدا باید برای عضویت در سازمان نظام مهندسی استان به وب سايت اينترنتي يا محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مورد نظر مراجعه نموده و پس تکمیل مراحل عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برای اخذ پروانه اشتغال به کار از طریق سامانه پرداخت الكترونيكي تعرفه های مهندسان- پاتمک  patmak.mrud.ir نسبت به پرداخت هزینه صدور پروانه اشتغال به کار اقدام نمایند.

- بعد از آن با ورود به درگاه ملی مجوزهای کشور به آدرس mojavez.ir نسبت به انتخاب نوع مجوز اقدام نمایند.

- در نهایت برای بارگذاری مدارک و مستندات الزم به سامانه سپامک به آدرس اینترنتی  spamak.mrud.ir مراجعه نمایند.

🔗 لینک خبر در سایت دفتر مقررات ملی


نتایج آزمون نظام مهندسی,آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی,ثبت اعتراض به آزمون نظام مهندسی,شرایط اخذ پروانه اشتغال به کار,سامانه سپامک,سامانه پاتمک
نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0