شرایط اعطای نمایندگی

 

«گسترش و نشر علم، آن قدر ارزشمند و مهم می‌باشد كه خداوند متعال به قلم قسم خورده و همواره مورد تاكيد پيامبران و امامان (عليهما سلام) بوده است و حتي به عنوان زكات دانش مطرح شده است.»

 

علی سیفی (بنیان‌گذار و موسس مرکز): مراکز خانه عمران باید در سراسر کشور تاسیس گردد تا از توان علمی و دانش اساتید فرهیخته کشورمان برای تربیت مهندسانی لایق و کارآزموده بهره گرفته شود و این مراکز در کنار دیگر سازمان‌های مرتبط با امر مهندسی، در زمینه ارتقاء سطح مهندسی کشور تلاش نمایند. انشاء الله و من الله التوفیق

با توجه به رویکرد و تاکید ریاست محترم مرکز مبنی بر راه‌اندازی مراکز خانه عمران در سراسر کشور، بدین وسیله این مرکز آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در ایجاد مراکز مشابه در کلیه شهرهای فاقد نمایندگی اعلام می‌دارد. ضمنا تا کنون تعدادی نمایندگی توسط عزيزاني كه متقاضي اين امر بوده‌اند، در شهرهای مختلف تاسيس شده است که در امر آموزش مهندسی فعال می‌باشند.

نمایندگی فقط به اشخاص حقوقی (اعم از انجمن‌ها، موسسات و شرکت‌ها) اعطاء‌ می‌گردد و به افراد و اشخاص حقیقی داده نمی‌شود. نمایندگی‌ها از نظر مالی مستقل بوده و کلیه درآمدها و منافع مالی نمایندگی متعلق به موسسین آن بوده و این مرکز در مباحث مالی، دخل و تصرفی ندارد.

محور اصلي فعاليت‌های این مرکز و نمایندگی‌های آن، آموزش علوم مهندسی می‌باشد که باید توسط افراد فرهیخته و متعهد انجام شود؛ لذا به عنوان یک شرط لازم جهت اعطای نمایندگی،‌ حتما باید یک عضو هيات علمي دانشگاه و یک مهندس دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی در سهامداران یا موسسین شخص حقوقی متقاضی نمایندگی وجود داشته باشد (در صورتی که عضو هیات علمی دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی باشد، می‌تواند جایگزین هر دو نفر گردد.)

نمایندگی‌های مرکز در شهرستان‌ها فقط می‌توانند در زمینه‌های مرتبط با آموزش مهندسی فعالیت نمایند و باید از انجام هرگونه فعالیت سیاسی، اجتماعی، صنفی و ... در مدت همکاری با نام «خانه عمران» پرهیز نمایند.

اين مركز پيشاپيش از تمامي پيشنهادات جهت تاسيس نمايندگي در شهرهای فاقد نمایندگی استقبال نموده و به صورت همه جانبه حمایت خواهد نمود. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم‌های مربوطه با مرکز و یا همراه 09151810742 تماس حاصل فرمایید.

 

جهت هرگونه انتقاد و يا پيشنهاد در مورد نمايندگي این مرکز در شهر خودتان، لطفا با تلفن هاي دفتر مركزي مشهد 36089000 و 37676255 (051) تماس حاصل فرمایید و يا با آدرس الكترونيكي info@khanehomran.com مكاتبه نماييد. مسلما راهنمایی‌های شما چراغ راهمان بوده و ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می‌نماید؛ از این رو از لطف و کمال همکاری شما تشکر و قدردانی می‌نماییم.

 

مشاهده لیست نمایندگی‌ها و همکاران آموزشی معتبر